Cecilia Sikström färglitografi
2013-04-04
177402
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): "Picassopojken", signerad Cecilia Sikström, 242/290, färglitografi, 52x39 cm