Målning 1800/1900-tal
2013-04-04
177397
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap, bär signatur, 53x73 cm
Smärre färgborfall, lagning, skrapmärken