Philip von Schantz litografi
2013-04-04
177396
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugård, signerad v Schantz, färglitografi, 42/175, 26x31,5 cm