Brosch i silver
2013-03-31
177395
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BROSCH, silver, fasetterade glasstenar, blomsterkvistformad, 1940-tal, stämplad, längd 9 cm
1 sten saknas