Olle Bonnier serigrafi
2013-04-04
177341
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad O. Bonnier, 148/150, färgserigrafi, 22x28,5 cm