Skål Kina blåvit
2013-03-31
177318
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL med lock, porslin, Kina, 1900-tal, underglasyr i blått, höjd 17, diameter 25 cm
Krackelyr