Målning 18/1900-tal
2013-04-03
177175
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fårklippning, bär signatur, olja på duk, 49x59 cm