Ram
2013-04-03
177127
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 18/1900-tal, yttermått 77x96 cm, innermått 49x68 cm, stilleben, oljemålning medföljer
Smärre skador