Broderi 1800-tal
2013-03-30
177105
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRODERI, 1800-tal, med delvis tidigare applikationer, madonnan med barnet, 50x26 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Smärre skador