Ramar 1 par
2013-04-02
177095
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAMAR, 1 par, förgyllda, yttermått 75x53, innermått 38x58,5 cm, 2 oljemålningar medföljer
Skador