Jacques Villon färglitografi
2013-04-03
177061
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VILLON, Jacques (Frankrike, 1975-1963): Komposition, signerad Jacques Villon, färglitografi, 20x48 cm