Gerhard Henning etsning
2013-04-03
177059
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HENNING, Gerhard (1880-1967): Två dansare, monogramsignerad, akvatintetsning, 7x6 cm