Stekfat Kina
2013-03-28
177022
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, porslin, 17/1800-tal, Kina, dekor i underglasyrblått
Kantnagg, tillverkningsdefekter