Orientmatta
2013-04-09
177004
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ORIENTMATTA, Yomoud, semiantik, signerad och daterad, Kungliga tiden, 2537, ca 335x200 cm