Lasse Åberg färglitografi
2013-04-02
176999
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Bamboo Marmelade", signerad Lasse Åberg, 143/290, färglitografi, 46x35 cm