Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2013-04-02
176997
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, färglitografi, bladmått 34x45 cm