Fredrik Isberg akvareller
Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
ISBERG, Fredrik (1846-1909): (4 st) minne från Gustaf Adofs festen 1894, Gamla Operan, Spåkvinnan Arvidsonsgård vid Engelbrecksgatan, Gamla badhusen å Helgeandsholmen, monogramsignerad FI, akvarell, ca 10x15,5 cm vardera
176951
2013-04-01