Mago blandteknik
2013-04-01
176944
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLDSTEIN, Mago (1925-2008): Kostymskiss för Ofelia i Hamlet, signerad och daterad monogramsignerad och daterad -60, blandteknik, 52x41 cm