Lanskoy litografi
2013-04-01
176889
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, XXIV / L, färglitografi på japanpapper, bladstorlek 78x57 cm