Albert Johansson etsning
2013-04-01
176881
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 4/90 färgetsning, bladstorlek 100x75 cm
Fläckar