Uno Vallman oljemålning
2013-04-01
176875
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913-2004): "Havsvik", signerad och daterad 195?, olja på duk, 38x46 cm (F8)