Marc Chagall färglitografi
2013-04-01
176865
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, "La Baie des Anges", 1962, färglitografi, osignerad, 76x55,5 cm
Vikt eller beskuren, ej examinerad ur ram