Marc Chagall färglitografi
2013-04-01
176860
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, The Bay, färglitografi, ur Derriere le Miroir 1962, osignerad, 36x52,5 cm