Målning 1900-tal
2013-04-03
176841
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Kungsör", signerad och daterad Vilh. Andersson 1934, olja på duk, 49x64 cm