Picasso offset
2013-04-03
176722
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PICASSO, kopia efter, Faune aux Branchages, tryckt signatur, offsetreproduktion efter litografi, 38x30 cm
Gulnad, passpartouten med fuktskador