Roland Svensson litografi
2013-03-31
176672
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Den första snön", signerad Roland Svensson, färglitografi, 40x28 cm