Marc Chagall färglitografi
2013-03-31
176630
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): Komposition med bl a Eiffeltornet, färglitografi, signerad i plåten, osignerad, 30x22,5 cm