Axel Olson färglitografi
2013-03-31
176619
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson 214/260, färglitografi, 37x54 cm