Bertil Bull Hedlund etsning
2013-03-31
176615
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Georg Carl von Döbeln, signerad Bertil Bull Hedlund gm K Bull Hedlund, etsning, 32x23 cm
Gulnad, fuktskadad