Eskil Nordell oljemålning
2013-03-30
176587
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORDELL, Eskil (född 1921): Efter snövädret!, signerad Nordell, olja på duk, 46x55 cm