Sidenbroderi 1800-tal
2013-03-30
176586
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDENBRODERI, 1800-tal, dekor med fågel och växter, 32x51 cm
Fuktskador