Oidentifierad konstnär mansporträtt
2013-03-31
176531
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mansporträtt, signerad och daterad 1924 Svensson, 33x28,5 cm