Oidentifierad konstnär A. Norrman
2013-03-31
176530
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vågor, signerad och daterad A. Norrman 1917, olja på duk, 85x165 cm