Golvlampa mässing
2013-03-26
176509
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets första hälft, på kulfötter, elektrifierad, höjd inklusive skärm ca 145 cm
Bucklor