Sven Ahlgren oljemålning
2013-03-30
176448
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AHLGREN, Sven (1922-1997): Kubistisk sydländsk stad, signerad och daterad Ahlgren -49