Sven-Olof Ehrén färglitografier
2013-03-29
176375
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (11) Bl a Stockholmsmotiv, delvis signerade och numrerade, färglitografier, varierande storlek