Hirschfeld olja
2013-03-29
176368
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HIRSCHFELD, Emil Benediktoff (1867-1922): Kvällsarbete i hamnen, signerad E.B.Hirschfeld, olja på duk, 46x61 cm
Färgbortfall längs dukkant