Jan Naliwajko blandteknik
2013-03-29
176350
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 1990.5, collage och blandteknik på papper, 40,5x50 cm, oramad