Jonas Fredén olja
2013-03-29
176342
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FREDÉN, Jonas (född 1959): "Miles", signerad och daterad J.Fredén 2000, olja på duk, 47x50 cm
Smärre tryckmärke