Ljuskrona 1800-talet slut
2013-03-30
176340
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, för 15 ljus, höjd 120 cm
Prismor saknas