Stolar i sengustaviansk stil
2013-03-28
176329
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 10 st, sengustaviansk stil, 1900-tal, gråmålade
Klädseln med fläckar, bruksslitage