Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-03-30
176315
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Italien, 1800-tal): Uppenbarelsescen, otydligt signerad, olja på duk, 70x50 cm
Lagning, färgbortfall