John Ivar Berg olja
2013-03-29
176310
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Motiv från Madeira, monogramsignerad JIB -75, olja på duk, 56x66 cm
Vågig duk