John Ivar Berg olja
2013-03-29
176308
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Landskap, monogramsignerad och daterad JIB 76, olja på duk, 56x66 cm