Skulptur omkring 1900
2013-03-30
176284
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, förgylld metall, omkring 1900, "F Cortes", höjd 80 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Lagad arm