Karl Höglund färglitografi
2013-03-29
176274
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Trädgårdsfest, signerad Karl Höglund, ea, färglitografi, 42x56 cm