Sandro Chia etsning
2013-03-28
176238
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIA, Sandro (född 1946): signerad Sandro Chia -85, 20/25, etsning, figurscen, 40,5x54,5 cm