Olle Bonniér litografi
2013-03-28
176236
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 180/180, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm