Olle Bonniér litografi
2013-03-28
176235
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 144/180, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm