Tallrikar Meissen
2013-03-27
176192
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st., porslin, Meissen, Marcolinis period 1774-1814, diameter 24 cm
Smärre skador och lagningar